Інфраструктура

В рамках святкування новорічних та різдвяних свят у столиці, з метою створення святкової атмосфери та приваблення туристів до Києва, Управлінням туризму заплановано організацію Великого Різдвяного ярмарку в центральній частині міста Києва - на Софіївській площі, на одній з найкрасивіших та найромантичніших площ нашого міста, яка, маючи важливу культурну цінність, безумовно, є одним з найбільш улюблених місць не тілки Киян, а й усіх гостей столиці. Цей архітектурний комплекс, історія якого почиеається з минулих сторіч, має неперевершене значення в інфраструктурі міста.

В цьому році новорічно-різдвяний ярмарок буде працювати в центрі столиці вже втретє. Від дня Святого Миколая до самого Водохрещення на киян  чекають не тільки цікаві заходи, а й культурна програма протягом всієї роботи різдвяних містечка.

Народні традиції, історія багатьох святкових персонажей, концерти, розваги для дітей, цікаві іграшки й подарунки та багато іншого.

Великий Різдвяний ярмарок розпочне свою роботу 19 грудня та буде працювати до 19 січня включно.
Новорічно-різдвяне містечко працюватиме згідно регламенту, матиме декілька запланованих зон: розважальну, торгівельну та побутову.

 
Партнери
Соціальні мережі